PL* Agubamka ILYAN

ur. 25.08.2012

Grupa krwi: B

Felv, FIV - ujemny

DRX n 09 - czarny z białym


devon rex, kocięta devon rex, hodowla


ILYAN jest córeczką naszej Flash i Kenji'ego. Jest piękną koteczką o drobnej budowie ciała, pięknej głowie z ładnym krótkim profilem i dużych ładnie osadzonych uszach. Ilyan jest delikatną i subtelną dziewczynką o wspaniałym charakterze. Jest niezwykle gadatliwa (podobnie jak jej mamusia), potrafi godzinami z nami rozmawiać albo opowiadać jak minął jej dzień kiedy byliśmy w pracy. Ulubionymi zabawkami Ilyan są grzechoczące myszki i wszystko co wydaje interesujące dźwięki:-) Jestem szczęśliwy, że Ilyan jest z nami i dziękuję moim kotom za ten mały skarb.

rodowód | wystawy | galeria
Raya's DREAMWEAVER TOSHIE

Import Kanada

ur. 17.05.2011

Grupa krwi: AB

Felv, FIV - ujemny

DRX o - cynamonowy


devon rex, kocięta devon rex, hodowla


Raya's DREAMWEAVER TOSHIE przyjechała do nas z Kanadyjskiej hodowli Yvette Huot. W jej rodowodzie są koty z jednych z najlepszych amerykańskich linii hodowlanych. Futerko Toshie jest w moim wymarzonym i bardzo mało spotykanym kolorze - cynamonowym:-) Toshie jest drobną koteczką o pięknej głowie, z bardzo dobrym profilem oraz nisko osadzonymi, wielkimi uszami. Toshie jest cudowną dziewczynką o wspaniałym charakterze, pozbawionym cienia agresji. Niezwykle zrównoważona i subtelna dziewczynka, o gołębim sercu, która kocha wszystkich. Uwielbia się bawić a jej ulubionymi zabawkami są papierowe kulki i myszki na sznureczku, które aportuje:-) Straszna z niej pieszczoszka, uwielbia być noszona na rękach i najchętniej w ogóle nie schodziłaby z nich. Toshie uwielbia obdarowywać nas całuskami. Jak tylko któryś z domowników usiądzie koteczka przybiega aby wskoczyć na ręce i dać buziaka:-) Yvette ogromnie Ci dziękuję za zaufanie i powierzenie mi tej wspaniałej, drobnej dziewczynki:-)

rodowód | wystawy | galeria
Champion IT* Rexperiment FLASH

Import Włochy

ur. 10.04.2010

Grupa krwi: B

Felv, FIV - ujemny

DRX n 09 - czarny z białym


devon rex, kocięta devon rex, hodowla


IT* Rexperiment FLASH przyjechała do nas z Włoch. FLASH jest drobną kotką, ma wspaniały kształt głowy, wielkie uszy, piękne wyraziste oczy i bardzo krótki pyszczek. FLASH jest cudowną koteczką o przyjaznym i towarzyskim charakterze. Niezwykle zrównoważona i subtelna dziewczynka, o gołębim sercu, która kocha wszystkich. Jest wspaniałą ciocią dla wszystkich maluszków przychodzących na świat w naszym domu. Uwielbia się bawić a jej ulubionymi zabawkami są piórka na wędce oraz grzechocące kuleczki, które aportuje. Jak prawdziwa włoszka jest niezwykle gadatliwa, ma zawsze mnóstwo do powiedzenia dosłownie na każdy temat. Dziękuję Ci Danilo za ten mały ale wspaniały skarb!

rodowód | wystawy | galeria
Champion BIJOU Arnikor *PL

ur. 31.03.2009

Grupa krwi: B

Felv, FIV - ujemny

DRX d 09 - rudy z białym


devon rex, kocięta devon rex, hodowla


BIJOU Arnikor *PL urodziła się w katowickiej hodowli mojej bliskiej przyjaciółki Kasi Socha. Pierwszy raz zobaczyłem ją kiedy była maleńką jednodniową istotką. Była niezwykle śliczna... Miała bardzo krótki pyszczek z mocnym stopem i niezwykle skręconą sierść. Już wtedy ogromnie mnie zauroczyła. Sam nadałem jej imię, które oznacza klejnot. Często odwiedzałem ją obserwując jak z małej kuleczki rozwija się w ślicznego kociaka o ogromnych uszkach z niezwykle rozrywkowym charakterem. Myślę, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Decyzja była oczywista... koteczka zamieszkała z nami. Bijou jest bardzo wesołą i zwinną koteczką. To ona jest pomysłodawczynią nowych zabaw. Bojou budzi nas rano zachęcając do zabawy i zasypia z nami wieczorem mrucząc piękne kołysanki. Ogromnie Ci dziękuję Kasiu za tego ślicznego "urwiska".

rodowód | wystawy | galeria


copyright © agubamka *pl - devon rex cattery | wizyt: | projekt i wykonanie: chefrenek design