MIOT "M"


Miło nam poinformować, że dnia 25.10.2013r. nasza koteczka PL* Agubamka ILYAN urodziła piątkę ślicznych maluszków. Dwie dziewczynki i trzech chłopców. Dumnym ojcem kociąt został nasz kocurek PL* Agubamka Hatsu. Jeśli chciałbyś zamieszkać z jednym z naszych uroczych maluszków to skontaktuj się z nami.


Matka: PL* Agubamka ILYAN
DRX n 09
Ojciec: PL* Agubamka HATSU
DRX n 09

RODOWÓD MIOTUdevon rex devon rex devon rex

PL* Agubamka MAIDENLESS
DRX n 09, czarny z białym
koteczka - dostępnadevon rex devon rex devon rex

PL* Agubamka MAINSTREAM
DRX n 09, czarny z białym
kocurek - opcjadevon rex devon rex devon rex

PL* Agubamka MICHANDEE
DRX n 09, czarny z białym
kocurek - zarezerwowanydevon rex devon rex devon rex

PL* Agubamka MANDEVILLE
DRX n 09, czarny z białym
kocurek - dostępnydevon rex devon rex devon rex

PL* Agubamka MINNALOUSHE
DRX n, czarna
koteczka - dostępnaDostępny - kociak jest dostępny i można dokonać rezerwacji.
Opcja - ktoś jest zainteresowany tym kociakiem i obserwuje jego rozwój, ale nie dokonał jeszcze rezerwacji - można kontaktować się z nami w sprawie kotka.
Rezerwacja - podpisano wstępną umowę i wpłacono zadatek na kociaka.
Niedostępny - w tej chwili kociak nie jest na sprzedaż.Jeżeli jesteś zainteresowany kociakiem z naszej hodowli, proszę zapoznaj się z poniższymi informacjami.

• Kocięta przychodzące na świat w naszej hodowli są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny, uczestniczą w codziennym życiu domowników. Dbamy o to aby nasze kociaki były w doskonałej formie fizycznej i psychicznej. Maluszki rodzą się w naszej sypialni i od pierwszych chwil swego życia są pod naszą troskliwą opieką. Wkładamy wiele serca oraz pracy w ich wychowanie i rozwój dlatego tak istotne jest dla nas aby znalazły kochających opiekunów, z którymi późniejszy kontakt bardzo sobie cenimy.

• Zdecydowanie preferujemy sprzedaż kociąt jako niehodowlanych i wystawowych.

• Maluchy są gotowe do przeprowadzki do nowych, odpowiedzialnych opiekunów po ukończeniu 16 tygodni. Dopiero w tym wieku są w pełni zsocjalizowane, nauczone czystości i na tyle samodzielne aby mogły opuścić dom rodzinny.

• Kocięta opuszczające nasz dom mają książeczki zdrowia, są kilkakrotnie odrobaczone, dwukrotnie zaszczepione. Wszystkie kocięta posiadają gwarancję zdrowia, hodowla jest wolna od FeLV, FIV.

• Kocięta nie przeznaczone do hodowli oddawane są po wczesnej kastracji. Kocięta przeznaczone do hodowli mają dodatkowo oznaczoną grupę krwi i paszport.

• Wszystkie kocięta wychodzące z naszej hodowli posiadają gwarancję pochodzenia, czyli rodowód FiFe, nie ma bowiem kotów rasowych "bez rodowodu." Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony RASOWY=RODOWODOWY. Z nowymi opiekunami podpisujemy stosowną umowę zabezpieczającą przyszłość naszych kociąt.
Maluchy opuszczające naszą hodowlę otrzymują wyprawkę, coś co znają z dzieciństwa, co będzie przypominać im dom rodzinny aby łatwiej było im zaaklimatyzować się w nowym domu. Może to być kocyk lub jakaś zabawka. Każdy kociak otrzymuje również paczkę ulubionego jedzonka a Ty zostaniesz dokładnie poinformowany czym karmić i jak zajmować się maluszkiem. Jesteśmy odpowiedzialnymi hodowcami i kochamy nasze kociaki, stąd też zależy nam aby ich życie było szczęśliwe dlatego wszystkie maluszki z naszej hodowli otrzymują nasze wsparcie przez całe swoje życie. Jeśli będziesz miał jakieś pytania lub wątpliwości to dzwoń. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zanim podejmiesz decyzję o dzieleniu życia z kotem zastanów się:

Czy jesteś w stanie zapewnić mu godziwe warunki przez całe jego życie?

• Cena kociaka to nie jedyny koszt związany z jego zakupem. To dopiero początek wydatków. Jedzonko, żwirek, zabawki, opieka weterynaryjna - to koszty, na które musisz być przygotowany.
Devon Rex jest kotem ogromnie przywiązującym się do opiekunów, dlatego bardzo zależy nam aby pierwszy dom naszego kociaka, był zarazem ostatnim.

Czy możesz poświęcić mu czas?

• Kociak będzie wymagał uwagi i zainteresowania, nie może spędzać samotnie całe dnie w domu. Jeżeli dużo czasu spędzasz poza domem i nie możesz zapewnić mu towarzystwa, podaruj mu innego przyjaciela. Najlepiej też kota. Będą miały zajęcie, kiedy Ciebie nie będzie.

Czy jesteś w stanie wystarczająco zadbać o jego bezpieczeństwo?

• Zabezpieczenie okien i balkonów jest niezbędne. Nieprawdą jest że kot zawsze spada na cztery łapy. Kociak wychowany w domu nie poradzi sobie w wielkim świecie, dlatego nie może być kotem wychodzącym bez nadzoru.

Czy ktoś z Twoich bliskich nie lubi kotów lub ma alergię?

• Życie kota w domu, w którym jest niemile widziany, przez któregoś z domowników będzie uciążliwe a kota będzie narażać na niepotrzebne stresy.

Pamiętaj, kot będzie Twoim towarzyszem przez długie lata, będzie wymagał opieki a przede wszystkim dużo uwagi i uczucia. W zamian otrzymasz od swojego pupila prawdziwą przyjaźń, bezgraniczną miłość i oddanie.

copyright © agubamka *pl - devon rex cattery | wizyt: | projekt i wykonanie: chefrenek design